Nabídka


Kniha návštěv


[1]

Autor

Kdy

Adam
danielavostalova@seznam.cz

23.11.22 18.15

Mohu se zeptat kolik stojí rezervace pro veřejnost☺

 

Míla
m1.fucek(Z)fucek.cz

05.01.13 17.18

Jeden z uvedených telefonů je mobil. Což takhle zkusit se přihlásit posláním sms? Ta se na mobil doručí i tehdy, pokud u něj nikdo není. Těžko lze očekávat, že na telefonních číslech bude někdo nonstop, když veškerá obsluha herny včetně pořádání turnajů je dobrovolnické, protože po zaplacení nájmu a dalších nákladů jako jsou telefony apod. nezbydou už žádné peníze.

A pokud je vždy turnaj v sobotu a jednou výjimečně v neděli, lze očekávat, že to asi má svůj důvod a že tím pádem je téměř 100% jistota, že v takovou sobotu na telefonu nikdo nebude, protože jinak by mohl být v herně a pořádat turnaj v sobotu, na kterou jsou hráči zvyklí.

Mimo to na turnaj jde přijít i bez přihlášení. Pokud půjde o hráče ve věku přes 70 let, který by mohl mít problém s odesláním sms (můj táta, ročník 1925 to také neuměl), tak mu příplatek za nepřihlášení rádi promineme.

Helena
helena@spoluzaci.cz

05.01.13 10.55

tak nevim, jak vam to tady funguje, už řádku dní čekám na potvrzení registrace, a nic... Chtěla jsem se přihlásit na zítřejší turnaj v ping pongu, ale nemám jak, neb ani jedno z uváděných čísel zde na stránkách nikdo nezvedá :-( a přihlásit se přes vaše webovky nemohu, neb jste mi stále tu registraci nepotvrdili ... :-((((

Míla

13.08.12 15.02

Už brzo bude spuštěna nová verze stránek, která bude mít mimo jiné i vylepšenou knihu návštěv.

Buriánek Václav
burianek@vulhm.cz

26.10.11 15.23

Ahoj Byl bych moc rád, kdyby provoz pinčesu v Karlíně mohl zůstat zachován. Domnívám se, že s nastupující zimou začnou lidi chodit. Já osobně od dubna do září nechodím, protože pracuji v té době v terénu mimo Prahu. příští týden jsem ještě v zahraničí, ale pak začnu pravidelně chodit. Také můj kolega se kterým hraju se už brzy vrátí z Kanady a začne chodit. S pozdravem Václav Buriánek

Míla
m1.fucek(Z)fucek.cz

10.05.09 19.08

Sem můžete psát vzkazy a nápady k provozu Centra zábavy i těchto www stránek.

[1]

Přidej vzkaz


Provozuje TJ Stolní tenis Praha
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.07.2024

Petr Barcal - realitní makléř


Rezervujte zde

logo akce.cz
Spoluhráči.cz - Vaše oddílová klubovna a klubový web zdarma!